Aktualności

Start » Regulamin i pomoc » Warunki dostawy

Warunki dostawy


Towar dostarczamy DHL-em zwykle w 24h*

Na czas otrzymania przesyłki składa się:

- czas realizacji zamówienia (kompletowanie towaru (ew sprowadzenie towaru dla towarów bez stanu magazynowego w magazynie wysyłkowym; zbieranie towaru przez magazyniera w magazynie wysyłkowym), forma płatności, wystawienie dokumentu sprzedaży, spakowanie paczki)
- czas dostawy (DHL dostarcza paczki na kolejny dzień roboczy, czyli jeśli zamówienie wysyłamy w piątek, dotrze dopiero w poniedziałek)

*UWAGA!

- dla zamówień złożonych w dni robocze (od poniedziałku do piątku do godziny 17.00), z formą płatności "za pobraniem" dla towarów dostępnych od ręki w magazynie wysyłkowym
- dla zamówień z formą płatności - przelew - przedpłata realizujemy dopiero po wpłynieciu pieniędzy na nasze konto. Nie zapomnij zrealizować przelewu niezwłocznie po mailu od handlowca z numerem konta.

 

W momencie wysłania paczki klient otrzymuje informację mailem z numerem przesyłki.
Złóż zamówienie, zrealizujemy je w 24 godziny!

Dostawa w następnym dniu roboczym. Dotyczy produktów dostępnych z magazynu głównego. Realizacja zamówień dostępnych w magazynach buforowych może się nieznacznie przedłużyć.

Strona główna | Przewodnik | O firmie | Regulamin | Pomoc | Mapa strony | Napisz do nas
Przedstawiona oferta w sklepie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, jest jedynie zaproszeniem do rozpoczęcia rokowań (zgodnie z art. 71 k.c.).

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

Dotacje na innowacje - Inwestujemy w waszą przyszłość

Innowacyjna Gospodarka - Narodowa Strategia Spójności
Unia Europejska - Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego